Knygelės

Knygelė \"Peliuko Simo spalvos\"
Mokėjimas atpažinti ir įvardinti spalvas padeda geriau suvokti aplinką. 3-4 metų vaikas jau turi žinoti pagrindinių spalvų pavadinimus ir susipažinti su vis naujais atspalviais.
Knygelėje „Peliuko Simo spalvos“ pristatomos aštuonios spalvos. Kiekvienai iš jų, skirtas specialus tekstas, kuriame atskirų žodžių reikšmė asocijuojasi su pristatoma spalva – tai žadina vaiko vaizduotę, skatina kūrybiškumą.
Knygelė \"Peliuko Simo skaičiai\"
3-4 metų vaikas intensyviai mokosi pažinti skaičius, išvardinti juos nuo 1 iki 5, vėliau nuo 1 iki 10 bei suvokti, kiek vienetų sudaro sakomą skaičių.
Knygelėje „Peliuko Simo skaičiai“ kiekvienam skaičiui skiriama po vieną puslapį – tai koncentruoja vaiko dėmesį į parašytą skaičių.
knygelė Knygelė \"Peliuko Simo abecelė\"
Vaiko pažintis su raidėmis prasideda 3-4 gyvenimo metais. Jo užduotis – atpažinti atskiras raides ir lavinti rankelę rašymui.
Knygelėje „Peliuko Simo abėcėlė“ raidės nupieštos kaip gyvi personažai – tai sukuria vaikui jausmą, kad raidės yra jo draugės.
Lavinamoji spalvinimo knygelė su beveik 50 lipdukų skaičiuoti besimokantiems vaikams. Nesudėtingi dvieiliai, mieli piešinėliai bei nuotaikingi lipdukai padės lengvai ir greitai išmokti skaičiuoti iki 10. Spalvink, lipink, skaičiuok ir išmok!
Nuotaikinga smulkiąją motoriką, pastabumą bei atidumą lavinanti spalvinimo knygelė su lipdukais. Knygelėje vaikas spalvins mielus piešinėlius, klijuodamas daugybę skirtingų dydžių lipdukų, susipažins su jau matytomis ar dar jam nežinomomis formomis ir galės jas nubraižyti specialiai tam paliktoje eilutėje...
Kirpimo bei klijavimo įgūdžius, atidumą, kruopštumą ir fantaziją lavinanti knygelė-kartoninių paveikslėlių rinkinys. Iškirpkite paveikslėlius pagal brūkšninę liniją, kur reikia, sulenkite, suklijuokite ir turėsite net 6 puikius pastatomus paveikslėlius, kurie bus ne tik vaiko kambario puošmena, bet ir neatskiriama žaidimų dalis.
Spalvinimo ir užduočių knygelė – pratybos skaičius pažinti ir skaičiuoti iki 10 besimokantiems vaikams. Knygelės užduotys sukurtos taip, kad lavintų ne tik skaičiavimo įgūdžius, bet ir pastabumą, atidumą, loginį mąstymą bei smulkiąją motoriką. Galvok, spalvink ir skaičiuok!
Lavinamoji spalvinimo ir smagių ketureilių knygelė. Tai gali būti pirmoji Jūsų vaiko savarankiškai perskaityta knyga – didžiosiomis raidėmis ir skiemenimis parašyti nesudėtingi ketureiliai bei nuostabūs spalvinimo paveikslėliai tikrai sudomins raides jau pažįstančius ir skaityti pradedančius vaikus.
Lavinamoji spalvinimo ir užduočių knygelė su lipdukais. Vaikas, atlikdamas nesudėtingas, patrauklias užduotis, lavins pastabumą, atidumą, loginį mąstymą bei smulkiosios motorikos įgūdžius.
Lavinamoji spalvinimo knygelė su daugiau nei 40 lipdukų raidžių besimokantiems ir pradedantiems skaityti vaikams. Mieli paveikslėliai ir spalvingi lipdukai tikrai patiks kiekvienam.
Suklijuok žodelius ir nuspalvink žvėrelius!
Spalvinimo knygelė su lipdukais. Kiekviename puslapyje vaikas, klijuodamas net po keletą įvairių lipdukų, ugdys pastabumą bei loginį mąstymą, o skaitydamas istoriją su jam puikiai pažįstamais gyvūnais sužinos, kas yra užuojauta ir pagalba šalia esančiam.
Knygelė tikrai patiks ne tik jau skaitantiems, bet ir raidžių dar nepažįstantiems vaikams.
Lavinamoji spalvinimo knygelė su beveik 50 lipdukų skaičiuoti besimokantiems vaikams. Nesudėtingi dvieiliai, mieli piešinėliai bei nuotaikingi lipdukai padės lengvai ir greitai išmokti skaičiuoti iki 10. Spalvink, lipink, skaičiuok ir išmok! 
2010 Nykštukas © Visos teisės saugomos.